banner

SKARTEKS® KURUMSAL

Skarteks® Kurumsal Bilgiler

 

HAKKIMIZDA

Medisat International Tıbbi Malzemeler ve Sağlık Turizmi Limited Şirketi;

2015 yılında İstanbul Kartal’da kurulan firmamız, sağlık turizmiyle ilgilenmesi dışında,kendi alanında değer katmış birçok tıbbi medikal ürünlerin ve markaların, Türkiye distribütörlüğü ve İstanbul temsilciliği görevlerini üstlenmiştir.

2015 yılında Ukrayna’nın Kharkiv şehrinde sağlık kliniği olarak hizmet vermeye başlayan Medistate Health & Care ‘in kurucu ortaklarındandır.

2020 yılı sonu ile sağlık sektöründeki 15 yıllık yara bakım ve yanık bası giysileri tecrübemizi harmanlayarak artık tamamen üretim sektöründe yer almaya karar verdik.

SKARTEKS®markasını yaratarak,‘‘Yanık Bası Giysileri ‘’ üretmekten, ülkemize değer katmaktan, hastalarımıza en üst kalite ve güvenle hizmetvermekten gurur duyuyoruz.

Önceliğimiz;

Kişiye özel yanık bası giysi tedavi ürünlerini en üst kalite ve doğrulukta üretmektir.

ViZYONUMUZ

Yanık Bası Giysileri üretiminde, Türkiye’de güvenle en çok tercih edilen marka olmak,dünya pazarında marka bilinirliği ve tercih edilebilirliği arttırmak. 

MiSYONUMUZ

Yılların verdiği tecrübe, uzmanlaşmış kadro ve insana değer veren ilkemizle;

Dürüst, güvenilir, ulaşılabilir olmak, hizmet ve ürünlerimizi toplum yararına en üst kalitede sunmak ve hasta tedavilerinde en ön sırada yer almaktır.